vítejte

Červen 2006

kytinka:-)

29. června 2006 v 21:28 | staceyk

Praxe

29. června 2006 v 21:18 | staceyk |  škola
měsícpracoviště
9-10SEC, REKL
11-12TRN, KPT
1-2INF, PSL
3-4ODC
5-6MK, MAR

Náš výlet

28. června 2006 v 20:05 | staceyk |  škola
27.6.2006 se někteří studenti naší školy zúčastnili celodenního výletu do německého města Drážďany. Sraz jsme měli v 5:50h. Celkem se nás sešlo 45 ( z prváku, druháku a třeťáku). Cesta busem nám trvala tak přes 3 hodiny. Naše první zastávka byla ve městě Meissen (Míšeň), kde jsme si prohlédli známou porcelánku. Potom jsme pokračovali přímo do Drážďan. Nejdříve jsme si s průvodkyní a učiteli prošli centrum města společně, aby jsme se sami neztratili:-). Pak jsme šli do známé galerie Zwinger, kde jsme si mohli sami prohlídnout, co jsme chtěli. No a následně jsme měli "rozchod" neboli "osobní volno" a mohli jsme jít kamkoli.
Mě se výlet líbil, ale Praha je Praha:-)!

Hilary Duff

25. června 2006 v 18:54 | staceyk |  moji oblíbenci
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Popelčin příběh) a v říjnu 2004 začíná točit film Hearth of Summer. Podle některých zpráv má další album vyjít tento rok, na její narozeniny.

myšlenka:-))

25. června 2006 v 17:02 | staceyk |  já :)
Jsem člověk, který ví co chce a za tím se také snaží jít... a věřte, že jít si za svými sny, je velmi důležité v životě každého z nás...

Britney Spears

25. června 2006 v 16:48 | staceyk |  účesy celebrit
Jak šel čas s Britney...

Alecia Moore-Pink

24. června 2006 v 22:47 | staceyk |  moji oblíbenci

Pink

Datum narození:08.09.1979Místo narození:Doylestown, Pennsylvania, USA Znamení: Panna
Životopis:Pink se skutečně jmenuje Alecia Moore. Narodila se Jamesovi a Judy Moorovým. Zatímco vyrůstala ve Philadephii, její otec hrál na kytaru písně od Roberta Dylana a Dona McLeana, což sloužilo jako inspirace pro začátek její hudební kariéry. Mladá Pink si velmi zamilovala hudbu a pokud nemusela mluvit, tak raději zpívala. Ráda chodila do Philly klubu místo, které jí umožnilo vyjádřit sama sebe zpěvem a tancem. Ve třinácti se seznámila s populárním tanečníkem z Philly klubu, se kterým začala tancovat a zpívat s jeho rapovou kapelou "Schools of Thought".

Ve čtrnácti složila svou první píseň. Psaním písní vyjadřovala své pocity, které získala během svého dětství a dospívání. Každý pátek večer navštěvovala klub Fever, kde zažila svých 5 minut slávy. Když jí některé vystoupení nevyšla, tak dokázala využít těchto negativních zkušeností jako palivo své ctižádosti.

Jeden pátek se v klubu zastavil obchodní zástupce z MCA Records, který hledal někoho, aby zaplnil místo v nové R&B-kapele. Písně Pink se mu zalíbili a požádal ji, aby se zúčastnila konkursu do skupiny s názvem Basic Instinct. Pink měla však pocit, že do skupiny nezapadá. Basic Instinct byl pro Pink jen přechodná záležitost. Další skupina, kde se Pink objevila, byla Choice. Přesto nedokázala v žádné skupině zapadnout, nejlépe se cítí jako sólová zpěvačka.

Jednoho dne se Pink zeptal Darryl Simmons, zda by pro něj něco nenapsala. Ona souhlasila a tím začala její vlastní kariéra.

Její debutové album "Can't Take Me Home" vytvořila na jaře 2000. Hned po uvedení se album stalo velmi oblíbené a získalo si samou chválu. První singl "There You Go", se ihned po uvedení dostal do TOP 40 nejhranějších singlů v USA.

Druhý singl "Most Girls", slavil stejné úspěchy jako jeho předchůdce, jestli ne více. Pink je díky svému temperamentu nazývána novodobou Madonnou.

Své druhé album s názvem "M!ssundaztood" vydala v roce 2001.
KONTAKT NA PINK:
Box #390
5701 East Circle Dr.
Cicero, NY 13039
USA

Shakira

24. června 2006 v 22:41 | staceyk |  moji oblíbenci
Shakira, vlastním jménem Shakira Isabel Mebarak Ripoll (* 2. února 1977, Kolumbie) je popová zpěvačka žijící v USA.
Narodila se 2. února 1977 v Barranquille v Kolumbii ve smíšené rodině. Otec byl libanonského původu, matka kolumbijka. Ve 13 letech vydala Shakira u vydavatelství Sony první desku nazvanou Magia a dále druhou desku Peligro, ty obě však neměly velký ohlas. Dále se také objevila v telenovele El Oasis (Oáza) a v roce 1995 vydala další album nazvané Pies descalzos. S písničkou Estoy aquí (Jsem tady) se dostala na 1. místo v kolumbijské hitparádě a otevřela si tak dveře do světa popmusic.
V roce 1998 spolupracovala s Emiliem Estefanem a vydala album ¿Dónde están los ladrones? se kterým se zůčastnila První latinskoamerické grammy. Toto album je považováno za jedno z nejlepších. Nejznámější hity z desky jsou ¿Dónde están los ladrones?, Ciega Sordumuda a Ojos Así. Poslední jmenovanou píseň předvedla i na LG.
V roce 1999 nahrávala MTV a následně vydala album Shakira MTV Unplugged. V roce 2001 vyšlo první album v angličtině nazvané Laundry Service. Poté se na několik let odmlčela a až v roce 2005 vychází album v dvou jazicích Fijación oral 1 (španělsky) a Oral Fixation 2 (anglicky).
Od roku 2000 chodí s Antoniem de la Rúa, synem argentinského exprezidenta Fernanda de la Rúi.

Kelly C.

24. června 2006 v 22:31 | staceyk |  moji oblíbenci
Kelly Brianne Clarkson (* 24. dubna 1982) je americká zpěvačka, vítězka každoročně udělovaných cen Grammy, autorka textů, a příležitostní herečka jejíž role upoutaly až po vítězství v reality show - American Idol v roce 2002.
Podepsala smlouvu s RCA Records nejprve vtrhla na trh s komerčně úspěšným albem Thankful (2003).
Druhé album Clarkson Breakaway (2004) se více orientovalo na pop rockový žánr, čemuž přizpůsobila i svou image. Za toto album, které dosáhlo nejvyšších met dostala dvě ceny Grammy.
Clarkson vydala mnoho celosvětově úspěšných singlů. Její obě alba dostala platinová ocenění v mnoha zemích.

Breakaway

Obal alba Breakaway Zvětšit Obal alba Breakaway
V létě 2004 se Kelly Clarkson vrátila zpět do hudebního průmyslu se songem, který byl k filmu Deník princezny 2, song se jmenoval Breakaway, který se stal hned největším hitem hned po jejím debutovém songu. Celé album, které neslo název po tomto úspěšném singlu vyšlo 30. listopadu 2004. Ihned v USA i v Kanadě debutovalo v TOP 10, ale zpočátku toto album provázely nízká porovnání s prvním albem. Nicméně singly následující za Breakaway se ukázaly jako úspěšné a celé album dosáhlo 18. ledna 2006 pětimilonové hranice prodaných desek v USA. Pro toto album napsala Clarkson pár songů s někdejšími členy Evanescence a těmi se stali Ben Moody a David Hodges. producentem se stal Max Martin. O text už zmíněného songu Breakaway se postarala Avril Lavigne.
Album bylo přijato různě recenze v Rolling Stone zněla takto: "Na druhém albu namíchala tato bývalá koktejlová číšnice rozdílný mix songů, opustila žánr, kterým ji vydali po vítězství v American Idol a vydala se více do rockových vod". Časopis TeenInk vyzdvihl sílu Kellyiných vokálů a pochválil změnu z popu na současný rock: "Clarkson si ponechala úžasnou sílu a krásu svého hlasu zatímco přechází do rockových pasáží. Pro všechny, kteří milují tento zvuk je Breakaway nezbytná součást"
V pořadí druhým singlem z druhého alba se stala Since U Been Gone, kterou produkoval Max Martin. Tento singl se stal nejúspěšnějším brázdil na prvním místech hitparády na celém světě a tento singl vynesl Kelly dokonce cenu Grammy za nejlepší ženský vokál. Třetím a čtvrtým singlem se staly písničky Behind These Hazel Eyes a Because Of You a opět slavily velké úspěchy ačkoli nedosáhly na nominaci Grammy. V současné době vyšel zřejmě poslední singl Kelly z tohoto alba nese název Walk Away a opět se od něj čekají velké věci.

Avril Lavigne

24. června 2006 v 22:25 | staceyk |  moji oblíbenci
Avril Ramona Lavigne (*27. září 1984) je kanadská zpěvačka a spoluautorka svých skladeb. Byla jedním z nejpopulárnějších nový pop punkových umělců roku 2002, kdy vydala první album.
Avril Lavigne se narodila ve městě Belleville v provincii Ontario. Vyrostla ve městě Napanee. Zpívala country, v kostelním sboru a učila se hrát na kytaru Objevil ji hledač talentů a dohodl smlouvu se producentem L.A. Reidem ze společnosti Arista Records. Odjela ve svých šestnácti letech do New Yorku pracovat na svém prvním albu. Nebyla však spokojena a odjela do Los Angeles , kde vyhověli jejímu přání více se podílet na tvorbě skladeb. Spolupracovala s produkčním týmem The Matrix. Její první album Let Go vydala společnost Arista 4. června 2002.

Koncertovala také v Česku 3. června 2005 v T-Mobile Aréně v Praze.

Alba

  • 2002: Let Go - celosvětový prodej: 15 milionů kusů
  • 2004: Under My Skin - celosvětový prodej: 8 milionů kusů

Kelly Clarkson

18. června 2006 v 20:45 | stacey |  galerie

Pink-CD

18. června 2006 v 20:28 | stacey |  nové CD
Pop-rocková zpěvačka Pink vydává své nové album. Tak, jak je to v rámci její image obvyklé, sePink s ničím nemaže. Název alba I´m Not Dead a titulní singl Stupid Girls, který ještě podtrhuje slušný klip k písni mluví více než jasně.

1.Stupid Girls
2.Who Knew
3.Long Way To Happy
4.Nobody Knows
5.Dear Mr. President Featuring Indigo Girls
6.I''m Not Dead
7.''Cuz I Can
8.Leave Me Alone (I''m Lonely)
9.U + Ur Hand
10.Runaway
11.The One That Got Away
12.I Got Money Now
13.Conversations With My 13 Year Old Self
14.Fingers - w/30 sec. of silence
15.I Have Seen The Rain (Featuring James T. Moore)

Svojí poslední píseň nazpívala spolu se svým tatínkem.

Pink

18. června 2006 v 18:10 | stacey |  galerie

Rachel Stevens II.

18. června 2006 v 15:27 | stacey |  galerie

Rachel Stevens

18. června 2006 v 15:26 | stacey |  galerie

Angelina Jolie

11. června 2006 v 17:29 | stacey |  autogramy hvězd
Thank you Angeli:-)


Jennifer Aniston

11. června 2006 v 17:15 | stacey |  autogramy hvězd
Není co dodat:-). Jen: Díky Studiu FanMail

Aneta Langerová

11. června 2006 v 17:11 | stacey |  autogramy hvězd

Jennie Garth

11. června 2006 v 17:06 | stacey |  autogramy hvězd