koncert Avril

9. dubna 2006 v 18:55 | stacey |  koncerty
Na koncertě Avril Lavigne
Měla jsem možnost být na koncertě této kanadské hvězdy 3.6.2005 v pražské T-Mobile aréně. Získala jsem V.I.P. vstupenky, takže zážitek z vystoupení byl opravdu veliký!
Show měla vypuknout ve 20 h, ale lidé (převážně teenageři, ale i jejich rodiče) se scházeli již mnohem dříve, aby získali přední místa k stání u pódia.
Nejprve vystoupila slovenská předkapela P.S. Hráli zajímavě a dokázali publikum rozproudit. Po jejich závěrečné 9. písni celá hala burácela a netrpělivě očekávala příchod Avril.
Zahájení samotného koncertu bylo velmi vzrušující díky světelným efektům, dokonalé úpravě pódia a vysoce profesionální kapele, složené ze tří kytaristů a jednoho bubeníka.
Nenápadná drobná kanaďanka ihned upoutala pozornost svým zpěvem písně "Losing Grip". A následovalo 18 písní z jejích dvou alb, během koncertu dokázala zahrát na kytaru, klavír a bubny, což potvrdilo její velkou muzikálnost. Některé písně si s ní fanoušci zazpívali společně.
Pro mě to byl neuvěřitelný zážitek, na který nikdy nezapomenu. Během koncertu vykřikla i pár vět k fanouškům. "Jsem ráda, že jste tenhle večer tady se mnou", nebo "Tohle je moje nejoblíbenější písnička" (I´m with you). Obdivuji, že dokáže předvést show, která zaujme posluchače po celém světě. Avril je hodně energická osoba, velká profesionálka, ale přitom působí skromně a nenápadně. Během svého turné odehraje 77 koncertů.
Doufám, že u nás nebyla naposledy a svou návštěvu zopakuje.
"Díky Avril":-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama