vítejte

Duben 2006

Avril a Za plotem II.

24. dubna 2006 v 20:38 | stacey |  galerie

Avril a Za plotem

24. dubna 2006 v 20:34 | stacey |  galerie
Avril má taky ráda film Za plotem :-).

James Blunt

24. dubna 2006 v 19:58 | stacey |  koncerty
Tak a je to tady:-)! Britský zpěvák James Blunt přijede koncertovat do Prahy. Jóóó!!!!! Kdy? Koncert se uspořádá 18. července 2006 v zahradách pražského hradu pod širým nebem. James v Praze zakončí své světové turné, které jede od dubna letošního roku. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji Ticketstream v hodnotě od 410Kč -552Kč,-. A to se vyplatí, ne:-)?

Natasha T.

17. dubna 2006 v 18:27 | stacey |  galerie

Natasha Thomas

17. dubna 2006 v 18:20 | stacey |  moji oblíbenci

Zpěvačka

Datum narození: 27. září 1986
Místo narození: Dánsko
Výška: 1,75 m Životopis:O takhle jedinečném startu si může většina začínajících hvězdiček nechat jen zdát. Novým singlem "Save Your Kisses For Me" má sedmnáctiletá Dánka Natasha Thomas šanci dosáhnout, řečeno fotbalovou terminologií, čistého hattricku.

S každým novým singlem navíc Natasha Thomas předvádí pozoruhodné zlepšení. V létě roku 2003 vlétl debutový singl mladičké zpěvačky pojmenovaný Why (Does Your Love Hurt So Much) přímo do německé singlové TOP 40 (v tamních rádiích se dostal dokonce mezi pět nejhranějších skladeb), druhý singl It´s Over Now jen o pověstý chloupek minul první desítku (probojoval se až na místo dvanácté!).

Tato milostná skladba nesoucí se v poklidném rytmu, na které s Natashou Thomas spolupracoval odborník na reggae Sugar Daddy z exotického Tobaga (podílel se také na nahrávkách Buju Bantona, Sizzly a Capletona), slavila úspěch také v rozhlasovém éteru: rychle se vyhoupla do rádiové TOP 20.

A i když netrávíte svůj volný čas sledováním hudebních televizí MTV, nebo VIVA, kde Natasha rychle zdomácněla, setkáte se s jejím obličejem díky tomu, že si ji jako model pro svou novou módní kolekci vybrala světoznámá firma Lacoste. Od jara tohoto roku je nový "Lacoste face" Natasha k vidění po boku francouzského tenisty Arnauld Clementa (pohybuje se v elitních prvních tří desítkách žebříčku ATP) v celoevropské televizní a tiskové reklamní kampani této firmy. Reklamu režíroval Bruno Aveillan (na svém kontě má už kampaně pro firmy Nissan, Perrier, Nintendo a další), který v minulosti natáčel i takové hvězdy jako například Claudii Schiffer.

Ale zpět k hudbě. Save Your Kisses For Me je jejím třetím singlem. Chytrý reggae song má všechny náležitosti velkého letního hitu, je špičkově zprodukován předním producentem Alexem Christensenem z Hamburku. Jak po stránce melodické, tak po stránce interpretace je to chytlavé a sexy. Těžko hledat věc, která by tomuhle hitu zabránila úspěšnému útoku na prestižní TOP 10.

Ale vraťme se na chvíli zpět v čase. Vůbec poprvé veřejně vystoupila tato rodačka z Kodaně před pěti lety: "Bylo mi pouhých dvanáct," vzpomíná "a zazpívala jsem Killing Me Softly. Byla jsem hodně nervózní, protože v publiku bylo pár dětí z mojí třídy, které mi ve škole dělaly ze života úplné peklo. A já si pomyslela: Nenechám se od nich ponížit. Já jim ukážu!"

O pět let později to Natasha "ukázala" nejen jim. Její debutový singl "Why (Does Your Love Hurt So Much)", původně známý v podání Carlyho Simona vyšel loni a stal se dalším z řady celoevropských hitů Alexe Christensena, jednoho z nejúspěšnějších hudebních producentů, který v této roli, nebo coby skladatel pracoval pro takové hvězdy jako jsou Right Said Fred, Tom Jones, ATC, Bro'Sis a *N Sync. Stejně úspěšný byl jako autor remixů pro superhvězdy Herberta Grönemeyera, Bloodhound Gang a Arethu Franklin. Ačkoliv je Natasha dodnes trochu nervózní, když se má postavit před publikum na pódium, je si vědoma toho, že za poslední dobu udělala velký krok k úspěšné kariéře v pop byznysu. "Už od dětství jsem věděla, že chci být zpěvačkou," tvrdí. A veškerý svůj volný čas věnovala splnění svého snu.

Její profesionální přístup, píle a železná disciplína znamenaly, že občas mladá Natasha zažívala těžké časy. "Musela jsem změnit školu, protože několik dětí se mi snažilo udělat mi život co nejtěžší a prováděly mi naschvály, kdykoliv se k tomu naskytla příležitost." Ale Natasha není z těch, které se nechají zastrašit. Našla si novou školu a zaměřila se na své oblíbené činnosti: hudbu a divadlo. Chodila na hodiny tance a zpěvu, začala si psát vlastní písničky. "Skládání je pro mě terapií. Pomáhá mi to vyrovnat se s tím, co život přináší." Když nahrála svůj debutový singl "Why (Does Your Love Hurt So Much)", vycestovala tehdy šestnáctiletá Natasha poprvé ve svém životě do Německa. "Německo mám opravdu moc ráda. Všichni se tam chovají velmi přátelsky, Alex Christensen byl velmi příjemný a vstřícný - koupil mi oběd u MacDonald´s. Bylo to báječný."

Natasha z plna sil pracuje na vlastní kariéře, ale samozřejmě sleduje dění na hudební scéně: "Miluju Christinu Aguileru. Má skvělý hlas a její poslední album "Stripped" je úžasné. Mám také ráda Jennifer Lopez, vypadá tak sebejistě a vyloženě si užívá to, co dělá. A obě dvě mám ráda také pro styl, jak se oblékají a jak vystupují na pódiu." Na své vystupování sama klade značný důraz: "Vždy dlouho přemýšlím, v čem budu vystupovat." Zdůrazňuje ale, že není otrok krátkodechých módních trendů: "Myslím, že mám vlastní styl. Nekupuju si věci jen proto, že jsou zrovna "in".

Co si vybírám, záleží na mé momentální náladě. Jednou jsou to těsné kalhoty a vysoké podpatky, jindy plandavé nohavice. Mám ráda fialové a bílé oblečení. Mou oblíbenou částí oblečení jsou perfektně padnoucí džíny - a je zatraceně těžké takové džíny v obchodě najít - nějaký svršek v latinskoamerickém stylu a černé motorkářské boty. Vypadají sexy a přitom tvrďácky zároveň. To mám ráda."

Její popová kariéra jí ponechala jen velmi málo času na další záliby: "Ve škole jsem měla ráda divadlo - to je věc, ke které bych se v průběhu let ráda vrátila. Bohužel nemám moc času na to, abych si přečetla všechny knihy, které bych chtěla. Když už se najde chvilka, otevřu si básně dánského spisovatele Michaela Strungeho. Samozřejmě se ráda dívám na televizi, především na seriál Přátelé! Když už se vypravím do kina, ráda chodím na Julii Roberts, Sandru Bullockovou. Hodně působivý herec je pro mě Sean Penn. Oblíbila jsem si film Šestý smysl s Brucem Willisem a Co ženy chtějí s Melem Gibsonem, protože vypovídá o tom, jak necitliví a netaktní někdy kluci můžou být."

Do budoucna chce být Natasha především úspěšná v hudbě - a také žít šťastný život se svou rodinou. "Moje matka mě vychovala sama a vždy ve mě plně věřila - za to si jí vážím a jsem jí hrozně vděčná."

Ahojky!

16. dubna 2006 v 13:40 | stacey |  já :)
Ahojky čumáčkové:), jsem ráda, že jste zavítali na moji stránku. Teprve se vším začínám, ale doufám, že se vám tu bude líbit. Já vím, ještě je co zlepšovat:)! Jo a pište svoje komentáře!

Avril Lavigne v Praze

12. dubna 2006 v 20:22 | stacey |  galerie
Fotky z pražské Sazka Arény

Avril Lavigne

12. dubna 2006 v 20:07 | stacey |  galerie

My life

12. dubna 2006 v 19:26 | stacey |  English-Deutsch
My name is Stanislava. Nickname: Stacey. I was born in Prague on May 9, 1989. I attended elementary school in Prague from 1995-2004. In April 2004 I passed the entrance exam for the high school in Prague.
The study of foreign languages has always been among my favourite hobbies. At elementary school I learnt English. At high school I continue to study English and I start learn German and a little Russian.
My daily schedule:
At half past five (5:30) in the morning an alarm clock rings on the night table in my room. I stay in bed for another ten minutes. To my dismay, I realise that I can no longer recall even one of those beautiful dreams I had that night. What a pity!
At a quarter past six I leave for school, with my bag full of study materialsJ. I take the bus. In twenty-five minutes I'm at school. Classes begin at 7:15. We have for example: Maths (this is my unfavourite subjects- difficult calculations and equationsJ, Czech language (in the grammar part we take dictation and analyse sentence structure. In the literature part we learn about the works of Czech and foreign authors. I must say that analysing poetry and prose is not so interesting for me:-), English, German and Geopraphy are my favourite subjects. Occasionally I go with my friends to the cinema- mainly at the weekend.
Before going to sleep I read for half an hour. I usually read some book for school. As I read I listen to soothing and relaxing music. Otherwise I like pop and rock music. I usually go to sleep around half past nine p.m. I set my alarm clock for half past five a.m. and try to dream about all the nice things await me the following day.
Questions on this topic:
WHAT DOES YOUR DAILY PROGRAM LOOK LIKE ON A NORMAL DAY?
WHAT ARE YOUR DUTIES AND HOBBIES? Write your comment!

Pink

9. dubna 2006 v 19:12 | stacey |  koncerty
Pink vydala 3.4. 2006 svou novou desku "I'm not dead" a začátkem září 2006 vyráží na své světové turné. Zatím je jisté, že bude v říjnu vystupovat v Německu. Koncert v Praze zatím ještě není potvrzen, ale koncertní místa mají být ještě průběžně přidávána. Moc doufám, že Pink přijede! Když byla v Praze naposledy v srpnu 2004, koncert v Sazka Aréně byl úžasný! Tak vás budu informovat, jak se to vyvíjí...Ale slibte mi..., že Pink podpoříte svojí návštěvou na koncertu. Opravdu byste si to neměli nechat ujít!

moje poznámka k Avril

9. dubna 2006 v 19:03 | stacey |  koncerty

Avril se nedá s nikým srovnávat

Moje poznámka
Avril je velká profesionálka a opravdová muzikantka. Šárka Vaňková, která loni zpívala její píseň I'm with you se s ní nemůže vůbec ani porovnávat! Avril vydržela zpívat v jednom kuse 18 písniček a během dvou měsíců procestovala celou Evropu a odehrála několik desítek koncertů!

koncert Avril III.

9. dubna 2006 v 19:00 | stacey |  koncerty

Koncert Avril očima jiných

Páteční večer dne 3. června 2005 znamenal pro tisícovky fanoušků velkou událost. Do Česka totiž v rámci turné Bonez Tour 2005 poprvé zavítala mladá popmetalová královna Avril Lavigne.
Pražská T-Mobile aréna sice nebyla zcela plná, ale davy křičících fanoušků (převážně fanynek) navozovaly atmosféru zcela plné haly. Teenagerští nadšenci se svého idolu nemohli dočkat a jejich trpělivost zkoušela předkapela ze Slovenska ‚P.S.‘, která se úspěšně snažila diváky navnadit na vystoupení samotné Avril. Spektrum diváků tvořili zejména studenti základních škol. Jejich rodiče museli za lístek zaplatit od 795 Kč až do 1895 Kč, ale radost v očích svých potomků jim za to určitě stála.
Kolempůl deváté večer se již stupňovalo napětí, Avril Lavigne se svou kapelou [Matthew Brann (bicí), Mark Spicoluk (basová kytara), Jesse Colburn a Evan Taubenfeld (oba kytara)] pomalu vstupovala na pódium, aby si její fandové mohli splnit životní sen - vidět svůj idol naživo. Ale i pro nezaujatého posluchače bylo na co koukat. Avril prokázala své schopnosti a předpoklady, jejichž základy položila již ve svých 13-ti letech, kdy se začala věnovat hraní na kytaru a psaní písniček. V sedmnácti vydala svou debutovou desku Let Go (2000), ze které v T-Mobile aréně zazněla většina singlů.
Ze začátku vystoupení byli diváci trochu neaktivní, ale třetí písnička, která zazněla, jim rozběhla adrenalin v těle. Píseň Sk8er Boi rozkřičela a rozjásala snad úplně všechny. Od té doby byla celá aréna skvělým publikem, díky kterému bude Avril na Prahu určitě vzpomínat v dobrém.
Dalším vrcholem večera byla píseň I'm With You. Nikdy jsem neslyšel zpívat diváky tak uceleně, jako právě refrén této písně. Své tomu jistě přidalo neustálé profanování tohoto singlu zpěvačkou Šárkou Vaňkovou. Spojitost mezi Avril a Šárkou tu ale je i proto, že obě své debutové desky vydali jako sedmnáctileté.
Koncertu dominovalo několik skladeb, přičemž diváci se mohl i zvlášť bavit, když Avril se svým bandem zazpívala současnou hitovku American Idiot od skupiny Green Day. Fanoušci dále křičeli blahem při skladbách jako Losing Grip nebo My Happy Ending. Při několika skladbách si Avril zahrála i na kytaru, ale hřeby večera měly stále ještě přijít. Tato mladá slečna totiž poté prokázala i své umění při hraní na klavír, a to například ve skladbě Together.
Všichni si již uvědomovali, že koncert se chýlí ke konci, ale nikomu se nechtělo odejít. Ticho a naprostá tma napovídala očekávání, že se Avril tak rychle s Prahou nerozloučí. Reflektory opět osvětlily pódium a na něm seděla sama Avril Lavigne v roli bubeníka za bicími. Začala bubnovat a diváci pomalu rozeznávali známou skladbu WooHoo Song2 do skupiny Blur (píseň se proslavila především díky svému obsazení na soudtracku ke hře FIFA 98). Zpěv k této písni obstaral kytarista Evan Taubenfeld. Po tomto absolutním vrcholu následoval zásadní singl Complicated, který celý večer v T-Mobile aréně ukončil.
Avril prokázala, že není vyumělkovaná popstar. Dne 3.6.2005 totiž diváci viděli zpěvačku, kytaristku, bubenici a klavíristku v jednom. Viděli tedy skutečnou muzikantku.
Zdroj: libimseti.cz

koncert Avril II.

9. dubna 2006 v 18:57 | stacey |  koncerty

Koncert Avril očima jiných

Tak to byla můj zážitek z koncertu a zde si můžete porovnat co píší jiní :

Uhrančivá Avril dobyla Česko

Takřka letní večer využili mladí lidé i rodiče s dětmi, aby se se zpěvačkou seznámili. A hned dali o sobě vědět nedočkavým křikem.
Nejtěsněji jim bylo na ploše před pódiem, tribuny byly celkem volné. Publikum rozehřála slovenská poprocková kapela P. S., která hrála v Česku poprvé. Dav jí rychle přišel na chuť.
Slováci připravili půdu pro Avril Lavigne, která při svém prvním koncertu v Česku nastoupila na pódium ve čtvrt na deset. A začala zostra, rockově, písní Losing Grip.
Blonďatá suverénka okamžitě elektrizovala halu. V černém tílku a džínách pobíhala po pódiu, zatímco kytaristé Jesse Colburn a Evan Taubenfeld za jejími zády tvrdě drhli struny. Zbytek kapely tvořili bubeník Matthew Brann a baskytarista Mark Spicolu.
Písně včetně skladby Mobile rychle odsýpaly. Jako by posluchačům dvacetiletá Avril nechtěla dát vydechnout. Její hlas se ostře zařezával do uší, zvolnila jen v písni I'm With You, kterou v soutěži Česko hledá SuperStar zpívala Šárka Vaňková.
Publikum bylo připraveno a Lavigne to ihned poznala. Zmlkla a nechala halu, aby třetinu skladby zazpívala sama. Dokonalá showmanka, která vybírala písně ze svých dvou alb, sáhla i po hitu American Idiot od skupiny Green Day.
Pánové z Green Day, kteří v Praze hráli v neděli, by měli určitě radost. Hala vibrovala nadšením a prudký rytmus písně zvedal i lidi ze sedaček.
Ukázalo se, že Lavigne má velmi blízko k punku, ale i k popu, což dokázala baladičtější písní Together. Ke kytaře se zatím moc neměla, ale sedla si ke klavíru a doprovodila se ve skladbě Forgotten.
Při baladě Tomorrow zvolna mávaly snad všechny ruce pod pódiem. I když zpívala pomalu, její hlas plný bodajících jehliček nenechával nikoho v klidu.
S blížícím se koncem koncertu se dvacetiletá Avril Lavigne, naprosto uhrančivá bytost, opírala i do kytary. Dokázala dát rocku líbivost, aniž se podbízela. Koncert uťala ve chvíli, kdy publikum moc toužilo po pokračování.
Na přídavek si přišla zabubnovat a nemohla se rozloučit jinak než svým největším hitem Complicated. A to už v hale jásaly a křepčily nejen děti. "Děkuji vám všem", rozloučila se blonďatá punková princezna a zmizela - do příštího setkání.
Avril Lavigne vydala zatím dvě alba. To první, Let Go, se stalo hitparádovou událostí roku 2002. Alba se dodnes prodalo čtrnáct milionů kopií a získalo osm nominací Grammy.
Svou pozici potvrdila druhým albem Under My Skin, se kterým jí pomáhala rodačka a písničkářka Chantal Kreviazuk. Spolupráce s ní svědčí o tom, že si Lavigne nechá poradit, i když o sobě říká, že je pořádně tvrdá palice.
Zdroj: idnes.cz
Avril a její skupina v šatně před koncertem

koncert Avril

9. dubna 2006 v 18:55 | stacey |  koncerty
Na koncertě Avril Lavigne
Měla jsem možnost být na koncertě této kanadské hvězdy 3.6.2005 v pražské T-Mobile aréně. Získala jsem V.I.P. vstupenky, takže zážitek z vystoupení byl opravdu veliký!
Show měla vypuknout ve 20 h, ale lidé (převážně teenageři, ale i jejich rodiče) se scházeli již mnohem dříve, aby získali přední místa k stání u pódia.
Nejprve vystoupila slovenská předkapela P.S. Hráli zajímavě a dokázali publikum rozproudit. Po jejich závěrečné 9. písni celá hala burácela a netrpělivě očekávala příchod Avril.
Zahájení samotného koncertu bylo velmi vzrušující díky světelným efektům, dokonalé úpravě pódia a vysoce profesionální kapele, složené ze tří kytaristů a jednoho bubeníka.
Nenápadná drobná kanaďanka ihned upoutala pozornost svým zpěvem písně "Losing Grip". A následovalo 18 písní z jejích dvou alb, během koncertu dokázala zahrát na kytaru, klavír a bubny, což potvrdilo její velkou muzikálnost. Některé písně si s ní fanoušci zazpívali společně.
Pro mě to byl neuvěřitelný zážitek, na který nikdy nezapomenu. Během koncertu vykřikla i pár vět k fanouškům. "Jsem ráda, že jste tenhle večer tady se mnou", nebo "Tohle je moje nejoblíbenější písnička" (I´m with you). Obdivuji, že dokáže předvést show, která zaujme posluchače po celém světě. Avril je hodně energická osoba, velká profesionálka, ale přitom působí skromně a nenápadně. Během svého turné odehraje 77 koncertů.
Doufám, že u nás nebyla naposledy a svou návštěvu zopakuje.
"Díky Avril":-)

Alexis Bledel

9. dubna 2006 v 18:50 | stacey |  autogramy hvězd
Podepsaná fotečka od Alexis Bledel. Žádost jsem poslala na:
Alexis Bledel
1122 S.Robertson Bl.
LOS ANGELES CA 90035
USA
Alex se proslavila rolí Rory Gilmorové v seriálu Gilmorova děvčata.
Narozena: 16. září 1982
Znamení: Panna
Zajímavost: maminka je Mexičanka, tatínek Argentinec. Rodným jazykem Alexis je španělština. Anglicky se naučila ve škole

Lauren Graham

9. dubna 2006 v 18:48 | stacey |  autogramy hvězd
Fotečka od Lauren Graham. Žádost poslána na: laurengraham@studiofanmail.com
Thank you very much:-)!!! (všem ve StudiuFanmail)
Největší role v seriálu Gilmorova děvčata (máma Lorelei).
Narozena: 16. března 1967
Znamení: ryby
Zajímavost: narozena na Havaji, přestěhovala se z N.Y. do L.A, kde nyní žije.

Felicitas Woll

9. dubna 2006 v 18:45 | stacey |  autogramy hvězd
Autogram od Felicitas Woll. Žádost poslána na:
Agentur Frank Oliver Schulz
Triftweg 25
59929 Brilon
Deutschland
Fotka přišla docela brzy. Asi za 5 dnů. Danke, Feli:-)!
Felicitas se v Česku proslavila především rolí Lolle v seriálu Berlín, Berlín. Jinak v Německu patří mezi oblíbené herečky, získala již několik filmových cen a já doufám, že se brzy dočkáme další řady seriálu.
Narozena: 20. ledna 1980
Znamení: kozoroh
Zajímavost: kromě herectví se věnuje taky zpěvu (nazpívala titulní znělku k seriálu) a hraje na kytaru, klavír a bicí. Měří 168 cm. V únoru 2006 se jí narodila dcera (na Valentýna:-).

Tiffani Thiessen

9. dubna 2006 v 18:30 | stacey |  autogramy hvězd
Podepsaná fotka od Tiffani Thiessen. Přišla mi poštou, žádost jsem poslala na:
Studio Fanmail
1122 S.Robertson Bl
LOS ANGELES CA 90035
USA
ale funguje i email: tiffanithiessen@studiofanmail.com. Trvalo to asi 2 měsíce. Už jsem v to ani nedoufala a když to přišlo měla jsem strašnou radost! Povedlo se!

Tina Barrett

9. dubna 2006 v 18:23 | stacey |  moji oblíbenci
Tina Barrett- rozvážná a spolehlivá dívka, která studovala balet. Její matka pochází z jihoamerické Guyany. Kvůli S Clubu 7 opustila Tina svého dlouholetého přítele, který tancuje v muzikálu. Jejím největším koníčkem je nakupování.
*16.9.1976

Hannah Spearritt

9. dubna 2006 v 18:14 | stacey |  moji oblíbenci
Hannah Spearritt- divoška z východního pobřeží, se v 16 letech přestěhovala do Londýna a začala hrát v show "Bugsy Malone". Tam se setkala se svým, teď už bývalým přítlem Jeremym. Byla mistryně v plavání a dokonce se stala Sportovní dívkou roku. Hobby: tenis, rybolov
* 1.4.1981